زمان توزيع کارت ورود به جلسه آزمون هاي سراسري سنجش مهارت
1391\03\13 - 3:55 PM

تهران/واحد مرکزی خبر/ علمی 1391/03/13
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون های سراسری سنجش مهارت در حوزه های کارآموزی، صنعت ساختمان و آزمونهای مبتنی بر تقاضای بخشهای مختلف اقتصادی 18 و 19خرداد ، از امروز آغاز و تا ساعت 24 چهارشنبه17خرداد ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اعلام این خبر گفت: داوطلبان شرکت در آزمونهای سنجش مهارت بخشهای اقتصادی صنعت ساختمان، صنایع دستی، فرش و نان که روز پنج شنبه 18 خرداد برگزار می شود برای دریافت کارت ورود به جلسه خود به نشانی اینترنتی http://advari.irantvto.ir و همچنین شرکت کنندگان در آزمون پایان دوره های آموزش فنی و حرفه ای بخشهای دولتی و خصوصی که جمعه 19 خرداد برگزار می شود، به نشانی اینترنتی http://azmoon.portaltvto.irمراجعه کرده و از طریق
1) وارد کردن مشخصات فردی شامل نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و کد ملی 2) و یا شماره پرونده و شناسه پرداخت کارت اعتباری که قبلا از طریق آن ثبت نام کرده اند، به دریافت کارت خود به صورت اینترنتی اقدام کنند.
کورش پرند افزود: در جهت برنامه های عملیاتی اصلاح و بهبود روش ها، از سال گذشته آزمونهای سنجش مهارت به صورت هماهنگ و سراسری در کشور برگزار می شود که در همین جهت پنج شنبه 18 خرداد شاهد برگزاری 4 گروه از این آزمون ها شامل آزمون سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای در حوزه های صنعت ساختمان، صنایع دستی، فرش وحوزه نان و غله خواهیم بود.
وی گفت: همچنین جمعه 19 خرداد آزمون کتبی سنجش مهارت پایان دوره کارآموزان آموزش فنی و حرفه ای در مراکز آموزشی دولتی و آموزشگاههای آزاد برگزار می شود.
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: در مجموع در پنجشنبه و جمعه این هفته بیش از 255 هزار نفر در آزمون های سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای شرکت می کنند.
پرند با اشاره به تشکیل ستاد پاسخگویی آزمون های سراسری سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای گفت: درصورتی که شرکت کنندگان در آزمونهای سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای با مشکلی برای دریافت اینترنتی کارت ورود به جلسه آزمون مواجه شوند، می توانند با شماره تلفن 32519616- 026 تماس بگیرند.