شبکه بانکي بايد در خدمت توسعه و پيشرفت کشور باشد
1391\12\23 - 10:07 AM

تهران/ واحد مرکزی خبر/ اقتصادی 1391/12/23
مدیر عامل بانک سپه تاکید کرد : شبکه بانکی کشور باید در خدمت طرح های مهم و اثرگذار در روند توسعه و پیشرفت پایدار کشور باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه ، آقای رامین پاشایی فام
گفت: همه همکاران و نیروهای انسانی در یک سازمان باید با علاقه به دنبال حل مشکل و بهبود وضع موجود باشند.
پاشایی فام با بیان اینکه بانک سپه به عنوان نخستین بانک کشور قدم های بزرگی در جهت توسعه و تعالی کشور برداشته است ، اظهار داشت : هر قدر بتوانیم به این سازمان خدمت کنیم ، خدمت به مردم ، نظام و به خودمان است و آثار آن ماندگار و در حوزه اقتصادی تعیین کننده است.
وی درباره حضور بانک سپه در طرح های کلیدی و اثرگذار
افزود: در همه طرح ها و اقدام های اساسی حضور جدی داریم
و باید در رفع مشکلات کلیدی کشور انجام وظیفه کنیم که
افتخار بزرگی است.
مدیر عامل بانک با اشاره به اینکه باید در جهت هدف جمعی سازمان قدم برداریم ، تصریح کرد : بهترین راه رسیدن به تعالی در سازمان مشارکت همه همکاران در شیوه اداره ان است.
پاشایی فام افزود : نظام پیشنهادها مسیر را برای مشارکت همه همکاران فراهم می کند و افرادی که در واحدهای مختلف فعالیت می کنند و عیب و ایرادهای سیستم را می بینند بر حسب مسئولیت پذیری خود تلاش کنند ، مشکلات را در قالب این نظام ارائه و حل و فصل کنند.
وی با بیان اینکه باید از پیشنهادهای ارائه شده سازکار و راهکار ارائه کنیم و سنت های غلط را بشکنیم ، اضافه کرد: نظام پیشنهادهای سازمان می تواند هزینه های سنگین را از میان ببرد و کارایی فعالیت ها را به حداکثر برساند.
مدیر عامل بانک سپه گفت : در دو سال اخیر در همه عرصه های کلان کشور به شکل چشمگیری حضور داشتیم و در نظام بانکی کشور ، رقابت در سیستم بانکی روز به روز بیشتر می شود وحضور بانکهای مختلف باعث رشد و تنوع خدمات می شود.
وی با بیان اینکه بانک سپه باید در شرایط فعلی برای ارائه خدمات به مشتریان ایده های جدیدی داشته باشد تا در بازار رقابتی سهم خودش را از دست ندهد ، خاطر نشان کرد:
تغییر سلیقه مشتریان باعث شده است مشتری هر روز به دنبال خدمات جدید و متنوع باشد و باید به سمت کالاها و خدمات جدید برویم و به روز باشیم.
مدیر اداره کل روابط عمومی و بازاریابی بانک سپه هم از انتشار کتاب نفیس و دو زبانه موزه سکه این بانک خبر داد.
محسن ملکی گفت : این اداره افتخار دارد که در آستانه 90 سالگی تأسیس بانک سپه، برنامه ای مبسوط برای معرفی موزه بانک سپه در سطح ملی و فراملی فراهم کند و کتاب نفیس موزه بانک سپه را تدارک دیده است تا راهنمایی برای پژوهشگران و علاقمندان باشد.
ملکی افزود : کتاب نفیس و دو زبانه quotation mark موزه سکه بانک سپه quotation mark ، مصور و رنگی در 391 صفحه به همراه تصاویری از ارزشمندترین سکه های موجود در موزه سکه بانک سپه از دوران مختلف تاریخی ایران (قبل از میلاد تا دوران جمهوری اسلامی) به چاپ رسیده است.