پخش زنده
امروز: -
در بسته اخبار کوتاه امروز، خلاصهای از رویدادهای خبری سیستان و بلوچستان و جدول زمانی آموزش تلویزیونی دانشآموزان را بخوانید.
نجات جان فرد مصدوم در کوه خواجه شهرستان هامون
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز سیستان و بلوچستان، با اعلام مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان مبنی بر سقوط یک نفر در کوه خواجه دوتیم ۳ نفره امداد کوهستان از شهرستان هامون و زابل به محل اعزام و پس از انجام کمک های اولیه، مصدوم به پایین از کوه منتقل و تحویل اورژانس ۱۱۵ جهت ادامه درمان شد .
......................
ممنوعیت برداشت شن و ماسه از بستر رودخانه ها و طبیعت
حمید ریگی فرمانده یگان اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: هر گونه برداشت غیرمجاز از بستر رودخانه ها و طبیعت غیرقانونی و ممنوع است
ریگی ادامه داد: یگان حفاظت محیط زیست استان در گشت زنی های در مناطق حاشیه شهرستان زاهدان تعداد سه دستگاه خودروی کشنده 10 تن و یک دستگاه لودر که در حال تخریب و برداشت خاک بودند ، شناسایی و تحویل مقام قضایی جهت پیگیری موضوع دادند.
...................
داود گلی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان از استمرار تعطیلی مدارس و ادامه فرآیند ارائه آموزش های مجازی دانش آموزان به مدت یک هفته دیگر خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه ستاد استانی مبارزه با اپیدمی کرونا، نحوه حضور کارکنان اداری در محل کار بر اساس وضعیت شهرستانها و مناطق (قرمز،نارنجی و زرد) خواهد بود.
.............
جدولکلاسهای مدرسه تلویزیونی ایران
به شرح زیر است:
شبکه آموزش:
آموزش درس تربیت بدنی ساعت ۷:۴۵ تا ۸
فنی و حرفهای و کاردانش:
ساعت ٨ تا ٨:٣٠ نقشه کشی آموزش اتو کد - رشته معماری و ساختمان - پایه ۱۰- شاخه کاردانش
ساعت ٨:٣٠ تا ۹:۰۰ استاندارد افترافکت - جلسه نهم - رشته تصویر سازی - پایه ۱۲ - شاخه کاردانش
ساعت ۹ تا۹:۳۰ پیاده سازی سیستمهای اطلاعاتی پایان آشنایی با اکسل - رشته شبکه و نرم افزار رایانه -شاخه فنی و حرفهای
پایه ابتدایی:
ساعت ۱۰:۳۰ تا ١١:۰٠ ریاضی و زندگی با محوریت
پایه چهارم
ساعت ١١:۰٠ تا ۱۱:۳۰ ریاضی و زندگی با محوریت پایه پنجم
ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲:۰۰ ریاضی و زندگی با محوریت
پایه ششم
ساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۲:۳۰ کار و فناوری پایه ششم
ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۳:۰۰ اولیاء و معلمان مشکلات یادگیری دانش آموزان
ساعت ۱۳:۰۰ تا۱۳:۳۰ فارسی و نگارش مقدماتی ویژه ناشنوایان
ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۳:۵۰ بازی و ریاضی مقدماتی ویژه ناشنوایان
متوسطه اول:
ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۵:۰۰ کار و فناوری - پودمان مستند سازی پایه هفتم
ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۵:۳۰ کار و فناوری -شهروند الکترونیکی ۱ پایه هشتم
ساعت ١۵:٣٠ تا ١۶ کاروفناوری- ساز و کارهای حرکت پایه نهم
دوره آموزش مجازی متوسطه:
ساعت ١۶ تا ١۶:٣٠ رشد حرفهای معلمان - مربی گری همتا
متوسطه دوم:
ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۷ زمین شناسی - پایه ۱۱ - رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک
ساعت ۱۷ تا۱۷:۳۰ تاریخ معاصر - پایه ۱۱ - رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک
ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۰۰ تفکر و سواد رسانهای - درس انتخابی - مشترک تمامی رشتهها
شبکه ۴ سیما:
ساعت ۷:۳۰ درس علوم و فنون ادبی ۳ پایه ۱۱ رشته ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی
ساعت ۸ درس فارسی ۲ پایه ۱۱ مشترک تمام رشتهها
ساعت ۸:۳۰ درس علوم و فنون ادبی ۲ پایه۱۱ رشته ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی
ساعت ۱۰:۱۵ درس تاریخ ۳ پایه ۱۲ رشته ادبیات و علوم انسانی
ساعت ۱۰:۴۵ درس نگارش ۱ و ۲ پایه ۱۰ مشترک تمام رشتهها
ساعت ۱۱:۱۵ درس تاریخ ۳ پایه ۱۲ رشته ادبیات و علوم انسانی
ساعت ۱۱:۴۵ درس ریاضی آمار ۳ پایه ۱۲ رشته ادبیات و علوم انسانی و علوم معارف اسلامی
ساعت ۱۲:۱۵ درس حسابان ۱ پایه ۱۱ رشته ریاضی فیریک
ساعت ۱۲:۴۵ درس حسابان ۱ پایه ۱۰ رشته ریاضی فیزیک
ساعت ۱۳:۱۵ درس ریاضی و آمار ۳ پایه ۱۲ رشته ادبیات و علوم انسانی.